سخنرانی چند رسانه ای شهید کم نظیر

سخنرانی چند رسانه ای شهید کم نظیر
لطفا قبل از دانلود مشخصات خود را تکمیل کنید.

معرفی محصول:

موضوع: 

معرفی چهره های ماندگار جهاد تبیین (معرفی شهید بهشتی رحمت الله علیه) (شماره 1)

یکی از شاخص‌ترین و بارزترین قربانیان شهدای ترور در زمان معاصر شهید کم نظیر، عالم، مجتهد، مبارز و شخصیت خود ساخته آیت الله شهید دکتر سید محمد حسین بهشتی است. شخصیتی که از حیث علمی  و عملی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و تعابیری که دوست و دشمن در مورد ایشان به کار برده اند انصافا کم نظیر است.

البته تلخ تر و سخت تر از ترور فیزیکی افراد و اشخاص، ترور شخصیت ها و قلب و واژگونی حقایق است که با توجه به جمله ماندگاری که امام خمینی (ره) در رثای این شهید عزیزفرمودندکه: “بهشتی مظلوم زیست، مظلوم مرد و خار چشم دشمنان بود” جهت امتثال همه جانبه امر امام خامنه ای در عرصه جهاد تبیین و جنگ روایت ها بر آن شدیم تا گامی هر چند نا چیز در مسیر روایت صحیح و از بین بردن مظلومیت ماندگار این شهید برداریم. 

این اثر بر محور بیان حرکت شهید بهشتی در 4 عرصه: «بهشتی که بود؟» «بهشتی چه کرد؟» «بهشتی چه شد؟» و در ادمه «در مورد شهید بهشتی چه باید بکنیم؟» سازمان یافته است. 

اثر چند رسانه‌ای پیش رو به مناسبت کنگره ملی 4000 شهید روحانیت سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان اصفهان،  پس از ساعت‌ها بررسی و تحقیق و پژوهش و طراحی گرافیکی پیرامون شخصیت شهید بهشتی، توسط معاونت پژوهش موسسه تخصصی خطابه امیر بیان اصفهان به ثمر نشست.

دکمه بازگشت به بالا